Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

068 778 40 04

Звоните Круглосуточно!
Лікування наркоманії
алкоголізму, співзалежності,
ігроманії в Україні
15 лет успешной работы
Наши люди стоят у истоков лечения наркомании в Украине
250 человек сейчас проходят реабилитацию
В 22 центрах по всей територии Украины: Киев, Харьков, Днепропетровск, Запорожье, Винница и др.
Бесплатные группы для родителей
Интернет-группы для родителей и родственников, у которых есть проблема зависимости в семье
Лучшие специалисты разного профиля
2 доктора наук, психиатры, наркологи, психологи, психотерапевты, аддиктологи, соц. работники
Самые эффективные методики
Авторская методика, а также, гештальт-терапия, роджеровская терапия, семейная, групповая и т.д.
100% гарантия эффективности
убедим пациента на лечение; 100% гарантия анонимности. Трансфер из любой точки Украины в течение 24 часов
Гарантии от срыва
Гарантируем положительный результат после прохождения полного курса
Помощь в трудоустройстве
Помогаем начать новую социальную жизнь в обществе без наркотиков и алкоголя
Прозрачная и официальная работа
Наши центры сертифицированы и официально
Центры по всей територии Украины
Киев, Харьков, Днепропетровск, Запорожье, Винница, Львов и др.
Оставьте заявку, мы обязательно перезвоним Вам
Позвоните нам по бесплатному номеру
+38 (050) 211 90 20
Должен знать каждый
Максим Сафин
Выбор реабилитационного центра
Максим Сафин
Выбор Реабилитационного Центра. Какой выбрать центр для лечения наркомании.
Максим Сафин
Границы . Созависимость.
Наркологический центр
Наш центр "Рука помощи" помог найти действительно новую жизнь своим пациентам, сейчас они создали семьи и стали успешными людьми
Первичная консультация
Информируем зависимого и родственников о самой болезни зависимости , о этапах лечения . Информируем о сроках лечения и реабилитационной программе . Детоксикация организма , которую проводят квалифицированные медики .
Этап реабилитация
Курс от 1-6 месяцев . Стационар закрытого типа . Программа 12 шагов , специалисты центра : аддиктологи , консультанты по химической зависимости , психолог, и врач нарколог .
Этап ресоциализация
Повторный шанс зависимого адаптироваться во всех социальных ролях и сферах , путём обучения , адаптации , работы по программе 12 шагов .
Этап амбулаторная программа
Зависимый уже считается выпускником , этап от 1-2 лет резвости , занимается волонтерской деятельностью , проходит обучение на тренер-консультанта по химической зависимости , трудоустраиваться на работу .

Лікування наркоманії в Києві: комфортні умови, сучасні методики, вражаючі результати

Лікування наркоманії в Києві можна пройти у багатьох закладах та центрах: столиця пропонує десятки, якщо не сотні подібних варіантів. Проте в організації «Рука допомоги» ставлення до клієнтів особливе: за нами – авторські технології та програми реабілітації залежних, а також досвід лікування впродовж багатьох років. І, що найголовніше, власний досвід у подоланні хвороби.

Засновник організації «Рука допомоги» – колишній наркозалежний, який зумів подолати свої страхи, проблеми та тягу до наркотичних засобів, почавши нове успішне життя. Лікування наркоманії у інших тепер стало метою цієї людини: він не зупинився на тому, що допоміг собі, він хоче поділитися власним досвідом з іншими страждаючими. Основна ідея, покладена у методики організації, – те, що лише людина, яка відчула наркоманію та її жахливий вплив на своєму житті та тілі, зможе зрозуміти хворих і запропонувати справді ефективне рішення у лікуванні.

Про лікарняні палати та режимні території профільних лікарень можна забути. У центру – свій спосіб організації простору: залежні перебувають у комфортабельному маєтку посеред природи, де навчатися любити життя здається легким завданням. Невеликі реабілітаційні групи формуються з таких самих наркозалежних, які постійно підтримують одне одного та спільно проходять через оновлення як фізичне, так і психологічне.

Важливість психологічного стану під час лікування наркоманії

Очистити організм від шкідливих наркотичних речовин можна відносно легко з сучасним рівнем розвитку медицини, але як бути зі свідомістю? Адже у залежної людини присутні стійкі шаблони, які відрізняють її мислення від здорового: проблеми вона звикла вирішувати не власними силами, а зверненням до наркотичних речовин, а за свої вчинки – не нести відповідальності. Тому особливий акцент робиться саме на психологічному перепрограмуванні свідомості колишнього залежного, а також на роботу з його родиною, яка має підтримати хворого, а не дорікати чи дошкуляти йому. Робота у групах також дозволяє покращити психологічний стан людини: бачачи, як його товариші йдуть до повної ремісії, наркозалежний і сам буде прагнути не відставати від друзів.

Звертайтеся до центру з лікування наркоманії – почніть свій шлях до повноцінного соціального життя! Столичне відділення «Руки допомоги» залучає до своєї роботи кращих медиків, включачи психологів та наркологів, тож за результат можна не хвилюватися.