Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Ефективне лікування наркозалежності

Ефективність лікування наркоманії — у вдалому поєднанні факторів впливу на тіло і свідомість пацієнта

Наркотична залежність знаходиться в одному ряду з найстрашнішими хворобами сучасності. Вона заволодіває людиною швидко і непомітно. Підступність заключається в тому, что постраждалий майже повністю втрачає здатність усвідомлювати свій стан. Розуміння проблеми приходить надто пізно. Хвороба знищує фізичне тіло, призводить до втрати морального обличчя і психологічної свободи.

Незважаючи на багатогранність наркоманії і складність її лікування, спеціалісти різних профілей виробили велику кількість шляхів надання допомоги постраждалим. В Україні діє ціла мережа закладів, у яких людей повертають до нормального життя. Серед них особливої уваги заслуговує наркологічний центр «Рука допомоги». За 15 років вироблено ефективну систему заходів, спрямованих на лікування наркозалежності. У ній задіяні:

  1. - матеріальна база закладу, спеціальне обладнання та препарати;
  2. - висококваліфіковані медики, психологи, соціальні працівники;
  3. - найближче оточення пацієнтів.

У центрі добре розуміють, що лише вдале поєднанняв факторів впливу приведе до бажаних результатів. Саме тому з першого дня лікування для хворих створюються продумані до дрібниць умови, використовуються передові методики, виробляються індивідуальні програми. Це дає змогу відслідкувати прогрес кожного пацієнта, вчасно внести корективи в процес лікування, пришвидшити момент одужання і закріпити ефект.

Вчасне виявлення проблеми — половина успіху в лікуванні залежності

Лікування залежності в Києві проходять не тільки наркомани. Число пацієнтів поповнюють і ті, хто надміру вживав алкоголь, курив, захоплювався експериментами з вдиханням хімічно активних речовин. Трапляються й випадки залежності від комп'ютерних ігор та заходів азартного характеру. Розвитку подібних хвороб сприяють різні причини:

  1. - нездорова атмосфера дома, в школі, на роботі;
  2. - зв'язок з неблагонадійними особами;
  3. - втрата близьких людей, поява недовіри і підозрілості;
  4. - бажання бути поміченим, прагнення позбутися комплексів.

Якщо бачите, що зовнішній вигляд, поведінка близької людини різко змінились, не зволікайте, звертайтесь до спеціалістів центру «Рука допомоги». Чим раніше дасте сигнал тривоги, тим швидше вони виявлять суть проблеми і зможуть надати консультацію. У надто серйозній ситуації пацієнту буде призначено курс лікування. Він триватиме кілька місяців, зате в результі людина оновиться і фізично, і духовно. Після лікування алкогольної залежності чи наркоманії пацієнт повернеться до активного життя позитивно настроєним і непохитним у переконаннях.