Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Лікування алкоголізму у Львові - стовідсоткова гарантия терапії

Алкоголізм та його деструктивний характер, від якого страждає великий процент населення Львову

Алкоголь неминуче руйнує внутрішні органи людини, а також негативно вплаває на психічне здоров'я, викликаючи в запущених випадках душевні хвороби. Пацієнтові знадобиться серйозна робота з психологом, а також допомога медиків. Лікування алкоголізму у Львові також пропонує терапію співзалежності (психічного відхилення, вираженого в нехтуванні і відразі до себе).

Найголовніше, щоб рішення вилікуватися прийняв сам хворий, а не його рідні. Твердий намір стати здоровою людиною сприяє ефективному лікуванню. Необхідно розуміти, що швидкого результату в позбавленні від алкогольної залежності не досягти. Це тривалий процес, що включає в себе зміну не тільки способу життя, а й сприйняття навколишнього світу. В першу чергу людина повинна позбутися психологічної залежності алкоголю.

Ключові принципі повноцінного лікування алкоголізму у Львові

Лікування алкоголізму у ЛьвовіНа початку лікування лікарями визначається стадія алкогольної залежності, ступінь деградації хворого. На підставі цих показників, а також його психологічного і морального станів і призначається індивідуальний курс лікування алкоголізму. Можливо воно буде стаціонарним. Одна з перших процедур лікування алкоголізму - це детоксикація або очищення організму. Після чого у хворого починається абстинентний синдром, непереборна тяга до спиртного.

Коли ломка проходить, людина поступово починає звикати до нового стану, нормалізується прийом їжі, сон. Поряд з медикаментозним лікуванням, пацієнт проводить час на вулиці, займається спортом і творчістю.

Цей період лікування алкоголізму Львів може досягати до півроку. У хворого суворий розпорядок, який встановлений для всіх таких же пацієнтів. У цей період важлива робота професійних психологів, які проводять певний обсяг процедур для того, щоб пацієнт усвідомив, скільки шкоди йому принесла залежність від алкоголю. На фінальному етапі відновлення відбувається процес адаптації до повсякденного життя.

На жаль, алкоголь руйнує життя не тільки людини, що вживає його, а й її близьких. Багато витрачають роки в марних спробах примусити алкогольно-залежну людину до лікування. Компанія, що товаришує із хворим, також потребує взаємодії з психологом, який допоможе їм налаштуватися на позитивний лад і залишити біди, пов'язані з алкоголем.