Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Лікування алкоголізму в Чернігові: переваги реабілітаційного центру

Як проходить лікуванні алкогольної залежності в клініці?

Лікування алкоголізму в Чернігові Контролювати себе в стані сп'яніння можуть лише одиниці – і ті до певного часу. Багато злочинів кояться через алкоголь. Люди гинуть через неможливість подбати про себе. Трапляються аварії з участю водіїв у стані алкогольного сп'яніння, які призводять до загибелі неповинних людей.

Ще частіше «зелений змій» руйнує сімейне життя, призводить до серйозних психічних травм у дітей, що живуть під одним дахом із алкоголіком. Думаючи, що він вирішує свої проблеми, залежний лише створює їх собі та своїм близьким.

Стадії позбавлення алкогольної залежності

Лікування алкоголізму – справа не одного дня. Багато методів хоч і спрацьовують, та мають нетривалий ефект. Через деякий час – від нудьги або від неможливості знайти себе, людина повертається до пляшки, і починає знову опускатися на дно.

У наркологічному центрі «Рука допомоги» застосовують комплексний підхід до лікування залежності. Саме це дозволяє подолати хворобливу звичку, врятувати людині життя й здоров'я.

Етапи лікування алкоголізму в Чернігові, що використовуються в нашому центрі:

  1. - Консультації психолога, що допомагають людині зрозуміти свою проблему та масштаб страждань, які вона спричиняє близьким;
  2. - Лікування фізичної залежності, мета якого – подолати хворобливу тягу до чарки та відновити організм, оздоровити його, вилікувати набуті хвороби;
  3. - Реабілітація до нового життя, інтеграція в суспільство, можливість знайти те, що допоможе встояти, коли знову потягне на спиртне.

Під час кожного етапу ми використовуємо різні методики. Які саме – лікар обирає після спілкування із пацієнтом, його родино, виявлення ступеню залежності. Такий індивідуальний підхід дозволяє досягти максимального ефекту, не допустити зривів, допомогти людині віднайти в житті ті моменти, заради яких варто жити без спиртного.

Переваги нашого центру

Ми розуміємо, що алкоголізм – трагедія для кожної родини. Тому лікування алкоголізму (Чернігів) проходить конфіденційно. До того ж, ми намагаємось максимально пом'якшити для самого пацієнта та його родини процес лікування та наслідки шкідливої звички.

5 причин обрати саме наш центр:

  1. - 15 років успішної роботи;
  2. - Індивідуальний підхід до кожного залежного;
  3. - Різні підходи і методи реабілітації;
  4. - Кваліфіковані лікарі;
  5. - Сприяння у пошуку роботи та нового життєвого шляху.