Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Лікування алкоголізму в Сумах: центр, який допомагає побороти залежність

Запоруки вдалого лікування пацієнтів з алкогольною залежністю

Лікування алкоголізму – напрям медицини, який щороку набирає оберти. Багато залежних серед молоді, яка починає пити з різних причин: хтось – через непорозуміння з батьками чи однолітками, хтось – через неможливість знайти своє місце в житті, хтось потрапляє у дурну компанію або має перед очима негативний приклад родичів-алкоголиків і не бачить іншого виходу. Когось в обійми пляшки штовхають життєві негаразди або трагічні події. Та результат кожного разу один: людина невпинно котиться у прірву, руйнує життя собі та близьким.

Чому лікувати алкоголізм складно?

Майже завжди алкоголізм починається з невинної звички вживати спиртне час від часу. Алкоголь дає відчуття розслаблення, ейфорії, дарує енергію, звільняє від сумних думок – тому людина кожного разу звертається до нього як до способу релаксації чи навіть заспокійливого.

Та в цей час етил у складі напоїв починає змінювати метаболізм: людина звикає швидко отримувати енергію саме таким шляхом. Щоб досягти певного ступеня релаксу, їй потрібно все більше і більше алкоголю. Вона не помічає, як спиртне починає витісняти з життя інші справи, зацікавлення, події.

Лікування алкоголізму в СумахЗмусити алкоголіка лікуватися дуже складно, бо:

  1. - Він не розуміє своєї хворобливої залежності;
  2. - Вірить, що може кинути пити самостійно;
  3. - Соромиться зізнатися стороннім (зокрема лікарю) у своїй слабкості;
  4. - Вважає, що має право розслаблятися, як хоче, незважаючи на те, що змушує страждати родину.

Лікування алкоголізму (Суми) краще проводити в реабілітаційному центрі, де у залежного немає жодного шансу знайти алкоголь.

Якщо людина сама усвідомлює свою проблему та приходить до реабілітаційного центру по допомогу, процес позбавлення залежності проходить легше – бо в неї є мотивація. Та частіше до лікарів звертаються близькі хворого, часто – без його відома. В цьому випадку з людиною треба працювати довше, щоб вона побачила сенс подальшого життя без спиртного.

Що ми пропонуємо для успішного лікування?

Лікування алкоголізму в Сумах починається з усвідомлення людиною своєї залежності. В першу чергу перед лікарями стоять два завдання: допомогти пацієнту знайти мотивацию для боротьби із залежністю та позбавити фізичного дискомфорту, що виникає при відмові від спиртного.

Ми застосовуємо комплексні методики, спрямовані на подолання алкогольної залежності. Програма хоч і тривала, та дає стовідсотковий результат. Із пацієнтами працюють досвідчені лікарі, які можуть знайти підхід навіть до самого важкого залежного.