Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Лікування алкоголізму в Запоріжжі як реальна можливість швидкої терапії

Алкоголізм як достатньо поширене явище в Запоріжжі та в Україні в цілому

Лікування алкоголізму в Запоріжжі Алкоголізм в Україні поступово набуває все більший і більший розмах – цією важкою залежністю страждає величезний відсоток жителів країни, причому, більшість алкоголіків не підозрюють, що потребують лікування.

Це пов'язано з тим, що практично для всіх людей поняття алкоголізм пов'язано лише з тими, хто остаточно втратив свою людську подобу і стоять біля ларьків, випрошуючи пару-трійку гривень. А якщо людина солідно виглядає, їздить на дорогому автомобілі і вечеряє в дорогих ресторанах, то ніхто і не подумає, що їй потрібне лікування алкоголізму в Запоріжжі.

Крім того, в Україні алкоголізм значно «помолодшав» - слабоалкогольні спиртні напої і пиво через добре продуману рекламу стали улюбленим напоєм молоді. Підлітки вже не уявляють спілкування між собою без пари-трійки пляшок пива, тому кожен третій тінейджер в Україні потребує комплексного лікування алкоголізму.

Де залежному гарантовано зможуть пропонувати якісне лікування алкоголізму?

Хорошою альтернативою державним закладам і методам є центри реабілітації, які заснували свою програму лікування алкогольної залежності на основі системи «12 кроків». Саме ця методика допомогла повернутися до життя мільйонам алкоголіків в Європі і Америці, включаючи багатьох відомих голлівудських зірок.

Програма є своєрідною дорогою до тверезого життя, кожен крок якої ставить перед пацієнтом центру чергове завдання. Тільки вирішивши його, можна перейти на інший щабель розвитку, тому кожен пацієнт проходить шлях лікування алкоголізму Запоріжжя від початку до кінця.

Поступово, залежна людина:

  1. - усвідомлює, що серйозно хвора і потребує лікування;
  2. - відновлюється, як гармонійна, соціально активна і здорова особистість;
  3. - вчиться вирішувати проблеми без алкоголю і вже не бачить у ньому єдину «віддушину»;
  4. - підвищує власну самооцінку, як особистості.

Звичайно, курс лікування від алкоголізму за цією системою є тривалим процесом - можуть пройти місяці перш ніж людина зробить перші кроки на шляху до одужання. Але «12 кроків» - це єдина програма, яка гарантує практично повне звільнення від алкоголізму.

Так, визнати свою слабкість і проблему, тим більше, коли мова йде про такий недугу, як алкоголізм, вкрай складно. Ще складніше прийняти рішення про необхідність лікування. Але це єдиний варіант позбутися згубної звички, яка руйнує сім'ї, здоров'я і життя людей.