Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Ефективне лікування алкногольної залежності в Житомирі

Сьогодні надмірне вживання спиртних напоїв можна вважати однією з найбільш поширених проблем людства. Йдеться про захворювання, що викликає алкогольну залежність. Найчастіше основним фактором його розвитку є стрес, який виникає під час зіткнення з різноманітними життєвими труднощами. Неабияке значення мають і риси характеру, спадковість, найближче оточення. Залежному від спиртного слід якомога швидше надати кваліфіковану допомогу. Якщо біда прийшла до вашої родини, радимо не зволікати і звернутися до наших фахівців.

Вплив алкоголю на організм, допомога в боротьбі з алкогольною залежністю

Лікування алкоголізмуВживаючи спиртні напої, людина завдає нищівного удару власному організму. Внаслідок цього порушується діяльність мозку, погіршується пам'ять, виникають проблеми як на фізіологічному, так і на психологічному рівні. Спостерігається безвідповідальність і безпорадність, складності в спілкуванні у соціумі. Перебуваючи у стані сп'яніння, людина здатна нанести шкоду собі або іншим.

Лікування алкоголізму в Житомирі передбачає невідкладне втручання медиків, які використовують сучасні методи та гарантують позитивний результат. Співробітники нашої клініки застосовують в роботі комплексний підхід, завдяки якому вдається повернути хворого до нормального життя.

Проте слід пам'ятати, що лікування алкоголізму потребує досить тривалого часу, оскільки позбавитись від залежності упродовж короткого періоду практично неможливо. У клініці хворий перебуватиме в умовах, які сприятимуть проведенню необхідних процедур та поступовому одужанню.

Ефективне лікування алкоголізму в Житомирі

Фахівці нашого реабілітаційного центру з повагою ставляться до усіх своїх пацієнтів і надають їм саме ту допомогу, якої вони потребують. Звісно, лікування алкоголізму тут здійснюється на умовах анонімності, тому немає жодних підстав хвилюватись через розголошення інформації про хворих. Персонал чудово розуміє покладену на нього відповідальність і виконує свої службові обов'язки належним чином.

Слід мати на увазі, що виділяють такі етапи розвитку хвороби:

  1. - Перша стадія алкоголізму, коли розвивається потяг до спиртного.
  2. - Друга стадія, коли починається період запоїв і людина втрачає контроль над собою.
  3. - Третя стадія, коли перебування у стані сп'яніння стає для алкозалежного нормою життя.

У будь-якому випадку не гайте часу і приїздіть до наших фахівців у Житомир.