Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Ефективне лікування алкогольної залежності в центрі "Рука допомоги"

Що трапиться з людиною і суспільством, якщо не буде вирішуватися проблема алкоголізму?

єфективне лікування алкоголізмуАлкоголізм (пияцтво) – це важке захворювання, яке згубно впливає на головний, кістковий мозок, повільно вбиває здорові клітини різних органів: серця, печінки, підшлункової залози та ін. Сексуальні розладі, зниження імунітету, порушення пам'яті, психози, депресія – всі ці негатівні фактори є наслідком впліву на організм алкоголю. І самє «зелений змій» нерідко призводить до суїцидальних думок, стає причиною людської смерті.

Крім того людина, яка перебуває в стані алкогольного сп'яніння, часто стає небезпечною для суспільства:

  1. - Людина напідпитку нерідко стає агресивною, неадекватною, шукає пригоди на свою голову, лізе в бійку, підіймає руку на рідних людей, дітей, порушує спокій членів сім'ї та оточуючих.
  2. - Дорожньо-транспортні пригоди, що тягнуть за собою отримання травм і навіть смерті, часто трапляються через нетверезість водіїв.
  3. - Крадіжки, розбії та інші злочини нерідко здійснюються людьми у стані алкогольного сп’яніння.

Алкоголізм призводить до безробіття, деградації населення, є небезпечним явищем для всього суспільства. Саме тому потрібно своєчасно проводити якісне лікування від алкоголізму, щоб побудувати для своїх дітей здорове, безпечне майбутнє.

Гарантоване 100% лікування залежності у клініці «Рука допомоги»

Лікування алкоголізму – тяжка праця, в якій обов’язково повинен брати активну участь як сам хворий, бажаючий змінити своє життя, побороти залежність, так і кваліфікований лікарський персонал, готовий надавати якісну допомогу.

Сьогодні ефективне лікування алкоголізму слід проводити в одному з найкращих наркологічних центрів України – клініці «Рука допомоги». Звернувшись сюди, ви неодмінно отримаєте гарантовану, якісну допомогу. У центрі зібрана команда досвідчених фахівців, які використовують у своїй роботі тільки перевірені препарати, здатні досягти позитивного, тривалого результату в максимально короткі терміни.

Багато людей помилково вважають, що лікування алкогольної залежності – це міф, даремно витрачені гроші і час. Але, звернувшись в клініку «Рука допомоги», ви зміните свою точку зору, тому що лікарям центру вдається повернути до повноцінного життя навіть завзятих алкоголіків з багаторічним досвідом. Потрапивши в наркологічний центр «Рука допомоги», хворий проходить повний курс лікування, який починається з детоксикації, а закінчується повним відновленням організму, поверненням людини до здорового суспільства.