Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Швидке та якісне лікування наркоманії в Полтаві

Наркоманія - значення цього слова викликає у людей страх і депресію. У суспільстві сформувалося стійке поняття, що наркоманія - це щось дуже погане, а головне, непоправне. Але наркотики - це не вільний, вольовий вибір людини. Це хвороба, з якою не потрібно мірятися, її необхідно лікувати.

Комплексне лікування наркоманії в Полтаві

Лікування наркоманії в ПолтавіДовгий час наркоманів вважали людьми «втраченими для суспільства», так як вживання наркотиків вважалося усвідомленим вибором людини. І тільки останнім часом фахівці поглянули на цю проблему глибше, почали її вивчати, досліджувати. Наркоманія - це згубна звичка, яку можна перемогти! На таку концепцію спираються спеціалісти, які проводять лікування наркоманії в Полтаві.

Реабілітація наркоманів базується на комплексному і одночасно індивідуальному підході до кожного пацієнта. Наркомана виривають з сформованого способу життя, оточення, де вживання наркотиків було основним його метою і мотивом, і поміщають в центр для подальшого лікування. Людина потрапляє в сферу людей з тієї ж проблематикою, з ними можна розмовляти на хвилюючі теми, її не засудять і, більш того, зрозуміють і підтримають.

Пацієнти цілодобово перебувають під наглядом професійних фахівців, які нададуть допомогу в будь-яку хвилину. Це може бути як лікування медикаментами для зняття фізичної залежності, так і консультація у психолога. Кожному пацієнту розробляють схему лікування і реабілітації. Вона включає в себе багато дієвих та ефективних процедур.

Як проводиться реабілітація?

Першочерговим завданням в реабілітації наркомана стає усвідомлення ним свого вибору згубної звички. Пацієнт приймає позицію, що він наркоман, це хвороба і існує шлях до одужання. У нього є вибір: продовжувати вживати наркотики або жити без них здоровим повноцінним життям. Для роботи над цим завданням застосовується комплекс програм і методик, що використовуює у практиці лікування наркоманії Полтава, яким займаються професійні доктори.

Індивідуальний підхід в лікуванні кожного пацієнта дає можливість змінити характер наркомана, його залежність від згубної звички і відповідний спосіб життя. У центрі також приділяють увагу фізичному розвитку, тому що тільки в здоровому тілі розвивається міцний дух і воля. Реабілітаційний центр часто відвідують священнослужителі, допомагаючи хворим повернути віру в себе, вирішити духовні проблеми.

Лікування наркозалежних унікальне і тим, що може проводитися у будь-якому місті, де є надіний реабілітаційний центр, який може пропонувати якісні умови.