Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Лікування наркоманії в Вінниці — зцілення душі та тіла

Чи можливе повне одужання від наркозалежності?

лікування наркоманії ВінницяПопри активну пропаганду здорового способу життя і застереження лікарів, вживання наркотиків набуває епідемічних масштабів. Коли ця біда приходить в конкретну сім’ю, люди не знають, що робити і куди податися для лікування наркоманії в Вінниці.

Важливо усвідомити, що наркозалежність не є просто шкідливою звичкою. Це — хвороба, яка потребує комплексної терапії. Визнання проблеми є першим вагомим кроком на шляху до її подолання.

Звичайно, можна спробувати «злізти з голки» самотужки, випробувати силу волі і перетерпіти ломки. Але так знімається лише фізична залежність, а психологічний аспект одужання залишається поза увагою. Як свідчить прикра статистика, після проходження «домашнього детоксу» значна частина наркозалежних повертається до систематичного вживання трунку. На жаль, часто такі рецидиви закінчуються фатально.

Раціональним способом врятувати наркозалежного є звернення до спеціалізованого закладу. Якщо йдеться про лікування наркоманії, Вінниця — місто, в якому можна сподіватися кваліфіковану допомогу.

Чому варто довірити лікування наркозалежних фахівцям

Лікування наркоманії в ВінниціКлючовим моментом професійного лікування наркозалежності у спеціалізованому центрі є ізоляція хворих від криміногенного середовища і створення комфортних умов для їх подальшої реабілітації.

Першим етапом терапії є детоксикація, яка проходить під пильним наглядом кваліфікованого персоналу. Прояви синдрому відміни полегшуються сучасними медикаментами. Ці заходи спрямовані на зниження ризиків для ослабленого наркотиками організму.

Одночасно з медикаментозним лікуванням пацієнт отримує психологічну підтримку. Вона включає в себе групові заняття та індивідуальні зустрічі з терапевтом. Така робота має на меті виявити та усунути причини, що змусили залежного втікати від реальності в наркотичне сп’яніння.

Ментальна реабілітація — це дієвий інструмент в руках професіонального лікаря. Зусилля психолога спрямовані на те, аби колишній залежний віднайшов мотивацію до життя та не мав спокуси повернутися до наркотичного самознищення.

Для допомоги співзалежним (близьким та рідним пацієнта) існують окремі групи підтримки. На заняттях пояснюють причини виникнення та особливості наркоманії. Також тут радять, як піклуватися про залежного в післяреабілітаційний період, щоб уникнути рецидиву.