Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Лікування наркоманії в Житомирі як важливий етап на шляху до одужання

Грамотне на ефективне лікування наркозалежних в Житомирі

Лише ті, серед чиїх родичів є або були наркозалежні, розуміють, наскільки важкий тягар лягає саме на близьких. Незважаючи на те, що до першого вживання наркотику ніхто не примушує, найбільше страждають саме рідні, близькі наркомана, але аж ніяк не він сам. Тим більше, що з виникненням наркозалежності усі думки в його голові витісняються однією: як отримати чергову дозу. На сьогоднішній день лікування наркоманії в Житомирі дає свої результати.

Однак тільки в тому випадку, якщо співпрацювати будуть хоча б дві, а в ідеалі - три учасники процесу (лікарі-наркозалежний-його родичі). На щастя, сучасні реабілітаційні центри, як, наприклад, один з житомирских, враховують не тільки фізичні, але і психологічні труднощі, а тому підходять до усунення проблеми комплексно.

Особливості лікування наркозалежності

Лікування наркоманії в ЖитомиріЗверніть увагу: наркоманія (на відміну від інших захворювань) стосується не тільки (а часто - і не стільки) фізичного стану людини, а й психічного теж. Саме тому фахівці попереджають про неприпустимість використання усіляких сумнівних препаратів, за допомогою яких нібито можна врятувати наркомана, не вдаючись до лікарської допомоги. Будь-який фахівець, що професійно проводить лікування наркоманії Житомир, підтвердить, що в цьому питанні порушено і психічний стан людини, а тому лікування, щоб воно принесло ефект, має в обов'язковому порядку здійснюватися в спеціалізованій клініці під контролем наркологів та психологів.

Якщо серед тих, хто вам небайдужий, є люди, що потрапили під згубний вплив наркотиків, якщо ви самі - залежна від наркотичних речовин людина, яка усвідомила, що життя вимагає змін, - зверніться до нас в центр, де кваліфікований персонал дбайливо проведе вас через всі ті складності, які незмінно будуть виникати на шляху до одужання.

Як показує багаторічний досвід, відмовитися від вживання наркотиків куди складніше, ніж до них звикнути. І відсоток тих, хто навіть після одужання повертається до згубної звички, як і раніше високий. Однак серед пацієнтів реабілітаційного центру статистика «повернень» навпаки падає, що підтверджує правильність підходу і високий кваліфікаційний рівнень наших фахівців. Навіть якщо ви вже давно перестали сподіватися - не втрачайте можливість подарувати собі або небайдужої вам людині повноцінне життя, яке стане можливим після лікування наркозалежних.