Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Як допомогти наркозалежному. Наркологічна клініка в Запоріжжі.

Наркоманія це надто небезпечне захворювання щоб довіряти його лікування не фахівцю чи займатись самолікуванням. Позбавитись від руйнівної звички можливо лише з допомогою спеціалістів яки мають достатній досвід повернення наркозалежних людей до нормального життя. Саме такі послугами таких фахівців користуються наркологічна клініка в Запоріжжі.

Для пацієнтів клініки розроблена унікальна програма реабілітації, яка дозволяє розраховувати на цілковите позбавлення від згубної звички.
Наркозалежна людина досить часто позбавленні відчуття небезпеки свого захворювання. Багато з них зовсім не вважають себе хворими. Помилково вважають що спроможні «завʼязати» самостійно в кожну мить, але ця мить чомусь ніколи не наступає. В такому разі на допомогу хворому мають прийти рідні люди. Саме вони повинні звернутися в наркологічну клініку помітив небезпечні симптоми.

Як виникає залежність від наркотиків, симптоми наркотичного сп'яніння

По перше окрім фізичної залежності, яка зʼявляється після 3-15 прийняття наркотичних засобів, небезпечним є і психологічна залежність яка виникає вже після 1-3 прийняття наркотиків.

У наркозалежної людини відчуття щастя й задоволення виникає тільки від наркотиків. Родинні радості та задоволення від життя відходить на останнє місце і більш не є важливим. Окрім того кожна мить яка прожита у наркотичному тумані, руйнує внутрішні органи та головний мозок хворого.

Наркозалежні люди завжди намагаються приховати свою хворобу. Зверніть увагу чи не зʼявились у рідної людини симптоми вживання наркотиків.

  1. - Розширені зіниці;
  2. - прискорене дихання;
  3. - підвищене потовиділення;
  4. - спонтанна балакучість;
  5. - різки зміни настрою;
  6. - сонливість;
  7. - порушення координації рухів;

Не варто очікувати, що перша спроба наркотиків стане останньою. На жаль у більшості випадків за першою спробою завжди іде друга, третя та стійка залежність. Не залишайте близьких сам на сам з хворобою.

Лікування наркологічної залежності.

Наркологічна клініка Запоріжжя забезпечує комплексне лікування наркологічної залежності. Найсучасніше обладнання дозволяє не тільки подолати фізичну залежність від наркотиків, а і провести комплексне лікування після руйнівної дії наркотичних засобів.

Окрім фізичного відновлення фахівці клініки надають повний курс психологічної реабілітації. Комфортні умови та сучасний підхід дозволяють досягнути повної соціальної адаптації навіть у пацієнтів яким не допомогло лікування в інших закладах.

Якщо до вас чи ваших близьких прийшла біда, та потрібна допомога немає кращого виходу ніж звернутися в клініку.