Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Наркологічний центр у Києві: лікуватися ніколи не пізно!

Наркологічний центр у Києві: лікуватися ніколи не пізно!

Наркологічний центр надає повний спектр психосоціальних послуг, при успішному використанні яких клієнти вже скоро зможуть забути про минуле із наркоманією. У центрі не зупиняються, досягнувши лише фізичного відновлення пацієнта. Це – лише перша стадія, і залишати людину на ній, як нерідко робиться у інших клініках, – злочин. Адже, хоч особа і буде фізично здоровою, бажання наркотиків не зникне, всередині вона все одно тяжітиме до звиклих способів отримати задоволення та швидке розслаблення.

У нашому центрі після фізичного очищення та відновлення фізіологічних функцій організму починається основний курс: постійна соціальна допомога під час лікування, а також вироблення у співпраці з пацієнтом довгострокового плану здорового способу життя та відмови від наркотиків. Не останню роль у лікуванні зіграють і родичі, друзі людини: з ними також проводиться психологічна робота. Замість дорікань та осуду вони мають показати особі любов, розуміння, щирість, тільки тоді можна розраховувати на стабільний впродовж років результат.

Наркологічний центр – своєчасна допомога у важкі часи людського життя

Більшість пацієнтів центру на сьогоднішній день знаходяться у стані ремісії. У них – щасливі родини, гідне положення у суспільстві, повноцінне життя. Варто відзначити і те, що центр із задоволенням надасть клієнтам послугу «профільної ресоціалізації»: після завершення стаціонарного курсу колишній наркозалежний зможе назавжди забути про минуле, отримавши будь-яку з цікавих для нього професій. Також «у комплекті» – постійні консультації наших лікарів, які навчать людину не боятися суспільства, жити у ньому тверезо, з гідністю будувати своє майбутнє.

За організацією «Рука допомоги» – багаторічний досвід та численні представництва по всьому світу: у Німеччині, Росії, Білорусі, Ізраїлі. Наркологічний центр у Києві не спрямовує свою діяльність на ізолювання залежних чи інші поширені практики. Ми у першу чергу бачимо у пацієнтах людей, знаходимо в них іскру та рятуємо від наркоманії – залежності, яка вбиває швидше душу, аніж тіло людини, затьмарюючи її розум.

Кожен з тих, хто колись спіткнувся на життєвому шляху, а зараз навчається у престижних університетах, працює на гідній роботі, живе щасливо з родиною та виховує дітей, почав із того, що звернувся по допомогу. У цьому немає нічого соромного чи незручного: лікування проходили і зірки, і відомі політики, і безліч творчих людей. Достатньо лише звернутися – і наркологічний центр Київ врятує від прикрої залежності та подарує шанс створити нове майбутнє!