Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Наркологічна клініка в Чернігові – шанс врятувати близьку людину

Як своєчасно зрозуміти, що у друга чи родича – наркотична залежність?

Ми звикли думати, що наркоман – це людина, що виглядає неохайно, брудна та трохи не сповна розуму. Та багато наркоманів здатні роками приховувати свою залежність – так, що навіть родичі, що живуть в одному помешканні, не завжди здогадуються – бо не хочуть думати про погане. Дивну поведінку списують на втому, фінансову нестабільність – на невміння доцільно розподіляти кошти.

Наркоманія лякає своїми наслідками: у пошуках нової дози залежний не завжди контролює себе, може завдати шкоди іншим, вчинити злочин. Друга сторона медалі – різноманітні хвороби, в тому числі інфекційні на ВІЛ, якими можуть заразитися близькі.

Підозрюєте, що близька людина є залежною? Наркологічна клініка в Чернігові допоможе розібратися та надати допомогу пацієнту. Лікування проходить анонімно, тож не бійтеся розголошення.

Що вказує на наявність наркотичної залежності?

Діагноз «наркоманія» неможливо поставити, спираючись лише на особливості поведінки людини. Навіть якщо факт приймання наркотичних речовин встановлений, потрібно провести обстеження, щоб виявити стан пацієнта, наявність супутніх хвороб.

Варто звернутися до наркологічної клініки, якщо у близької людини:

  1. - Спостерігаються різкі зміни настрою;
  2. - Постійно розширені зіниці;
  3. - Є потяг до крадіжок, таємним чином пропадають гроші, які призначалися на купівлю чогось важливого для родини;
  4. - Виникає раптова сонливість;
  5. - З'являється дратівливість, тремтять кінцівки;
  6. - З'явилися нові друзі чи захоплення, про які він категорично відмовляється розповідати.

Звичайно, один епізод може – випадковість, не варто панікувати. Але якщо такі зміни ви помічаєте досить довго, стан і поведінка людини погіршується – час звертатися по допомогу.

Чому варто обрати нашу клініку?

«Рука допомоги» - наркологічна клініка (Чернігів), що заснована колишнім залежним. Саме тому тут дуже прискіпливо відносяться до питань анонімності та дружнього ставлення до пацієнтів. Ми пропонуємо:

  1. - Кваліфіковану допомогу лікарів для позбавлення фізичного дискомфорту;
  2. - Роботу с психологами та психіатрами, які допоможуть знайти причину звернення до наркотиків та побачити переваги життя без залежності;
  3. - Комфортні умови, яки сприятимуть швидкому одужанню;
  4. - Всебічну реабілітацію та подальшу підтримку.