Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Якісне лікування наркоманії в Чернівцях

Наркоманія є тяжкою та страшною хворобою, яка вражає кожного, хто вирішив спробувати якісь надзвичайні відчуття та отримати так звану неприродну насолоду. Вона виступає у ролі підступного вбивці, здатного спочатку заманювати жертву в пастку, а потім не випускати її зі своїх смертельних обіймів. Ця соціальна проблема стосується багатьох країн світу, і в кожній з них намагаються знайти шляхи її вирішення.

Якщо ви, ваші рідні або близькі до вас люди мають пристрасть до вживання наркотичних препаратів, слід негайно звернутись по допомогу кваліфікованих спеціалістів. Що стосується Чернівців, то у цьому місті розташований чудовий центр реабілітації для людей, які не можуть самостійно відмовитись від наркотиків. Тут працюють фахівці, які щоденно стикаються з наркозалежними людьми і добре обізнані з тим, яким чином можна сприяти їх поверненню нормального життя. Наркологічна клініка в Чернівцях функціонує задля того, аби пацієнти змогли назавжди позбутися згубної звички та як найшвидше вилікуватись.

Яким чином наркотичні засоби впливають на організм людини

Будь-яка речовина, що потрапила в організм, безпосередньо впливає практично на всі системи забезпечення життєдіяльності людини. Основними з них є:

Дихальна система. Споживач наркотиків страждає від нестачі кисню, у нього розвивається гіпоксія. Внаслідок цього страждають усі внутрішні органи. Це призводить до сповільненості реакцій, втрати пам'яті, суттєвого зниження розумових здібностей.

Серцево-судинна система. Серце та судини відповідають за постачання тканин і органів киснем, а також видалення з них шкідливих речовин. Однак у наркомана ці процеси проходять надто повільно.

Статева система. Жінка, яка вживає наркотики, ризикує народити дитину зі значними відхиленнями в розвитку.

Наркологічна клініка, розташована в обласному центрі Чернівецької області, приймає пацієнтів, які шляхом вживання наркотиків завдають шкоди своєму здоров'ю.

У чому полягає особливість лікування наркоманії в Чернівцях

Наркологічна клініка має у штаті лікарів, кваліфікація яких дозволяє боротися із хворобою належним чином. Завдяки досвідченим фахівцям тисячі пацієнтів змогли вибратись з міцних та небезпечних лещат наркоманії, розпочати нове життя.

Якщо лихо завітало до вас, не зволікайте і приїжджайте по допомогу у Чернівці.