Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Наркологічна клініка в Кіровограді «Рука допомоги»

Наркологічна клініка «Рука допомоги» в Кіровограді – один із кращих закладів для подолання наркологічної залежності та ігроманії. Кожен пацієнт може розраховувати на професійну допомогу провідних наркологів, психологів, реабілітологів. Повернення до нормального життя можливе в найкоротший строк.

Які етапи лікування проходить пацієнт на базі центру «Рука допомоги»?

 1. - Етап виведення токсинів із організму людини. Зняття фізичної залежності.
 2. - Подолання абстинентного синдрому з допомогою медикаментозної терапії та психологічної підтримки.
 3. - Лікування соматичних захворювань організму. Загальнозміцнююча терапія.
 4. - Психологічна підтримка. Робота в групах разом з іншими пацієнтами.
 5. - Період реабілітації та соціалізації. На цьому етапі з залежними працюють професійні психологи, відновлюється інтерес до життя. Колишній залежний вчиться шукати радість у простих речах.
 6. - Пошук роботи, допомога з працевлаштуванням.

Паралельно рідні та близькі наркозалежного займаються в безкоштовних інтернет-групах психологічної підтримки. Там вони можуть набути досвіду спілкування та навичок подальшої реабілітації колишніх наркозалежних, ігроманів чи людей, які подолали пристрасть до алкоголю.

Мережева наркологічна клініка Кіровоград «Рука допомоги» гарантує ефективність лікування у 100% випадках. В штаті працюють дипломовані спеціалісти, доктори наук, досвідчені наркологи, психологи, соціальні педагоги.

Пацієнти проживають в сучасних умовах. В кімнатах проведений капітальний ремонт, встановлені сучасні меблі, організоване дозвілля. Побут налагоджений на високому рівні. Ми зробили все, щоб людина почувалася в клініці, неначе у себе вдома.

Чому варто звернутися саме в реабілітаційний центр «Рука допомоги»?

 1. - Кожен пацієнт проходить лікування за індивідуальною методикою. Створюється персональна програма лікування в кожному окремому випадку.
 2. - Лікування проходить в умовах повної анонімності та конфіденційності.
 3. - Застосовуються сучасні та безпечні методи позбавлення залежності.
 4. - Надаються високопрофесійні послуги. Весь лікувальний курс проходить в умовах суворого контролю спеціалістів.
 5. - Наркологічна клініка в Кіровограді та інших обласних центрах України гарантує позитивний результат у 100% випадках.
 6. - Після реабілітаційного курсу ми допомагаємо пацієнтам профорієнтуватися та працевлаштуватися.

Тільки разом ми можемо подолати пристрасть та негативні звички. Повернення до звичайного життя – реальність за підтримки професійних лікарів та близьких людей.