Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Наркологічна клініка в Львові

Багато наркозалежних вважають, що в будь-який момент могут зав язати. Це переконання помилкове: наркоманія — не паління, і позбавитись від цієї звички без сторонньої допомоги майже неможливо. Єдиний вихід обірвати смертельні пута — наркологічна клініка. Львів, Чернівці,Вінниця, Харків, інші обласні центри — з моменту заснування мережі ми простягнули руку допомоги тисячам жителів цих міст. Серед наших пацієнтів є і мешканці віддалених населенних пунктів, які знайшли в собі сили усвідомити залежність і зважитися змінити своє життя. Для нас не має значення прописка, вік, соціальний статус — якщо людині потрібна допомога, ми її надаємо.

Особливості терапії у наркологічному центрі "Рука допомоги"

Якщо наркологічна клініка у вас асоціюється з побоями, гамівними сорочками і іншими видами морального і фізичного насилля, ми вас приємно здивуємо. Пацієнти нашого центру проживають у чистих, просторих кімнатах, повноцінно харчуються, з ними працюють кваліфіковані спеціалісти. Детоксикація організму (усунення т.з. «ломки») здійснюється за допомогою сертифікованих препаратів.

Жодних експериментальних медикаментів або гіпнозу — всі методи ефективні і гуманні. Після детоксикації пацієнта наркологи розробляють і впроваджують індивідуальний план лікування. Для досягнення найшвидшого результату спеціалісти комбінують різні методики:

  1. -медикаментозна терапія;
  2. -арт-терапія;
  3. -лекції і самоосвіта;
  4. -групи взаємодопомоги;
  5. -фізичні навантаження і т.д.

Від усвідомлення до ремісії: специфіка роботи нашого центру

Ми працюємо з пацієнтом до самого видужання. За роки функціонування мережі не було жодного випадку, щоб пацієнт кинувся шукати дозу відразу після виходу за стіни центру. Але ми попереджуємо наркозалежних і їх рідних, що тривалість ремісії залежить і від оточення, в яке людина потрапляє після лікування, і від його емоційного стану. Якщо після прохождення курсу пацієнт не спілкується з колишніми «друзями по шприцу» і відчуває підтримку з боку близьких, це гарантує його успішну соціалізацію.

Велику роль в поверненні наркозалежного до нормального життя відіграє трудова діяльність. Ми сприяємо в працевлаштуванні наших пацієнтів: проводимо профорієнтацію, надаємо характеристики.

Двері нашої наркологічної клініки у Львові відкриті завжди. Ми гарантуємо захист персональної інформації. Імена, посади, історії хвороби наших пацієнтів — будьте впевнені, що все це залишиться в стінах клініки.