Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Наркологічна клініка в Сумах: шлях порятунку для залежних та їх близьких

Сам він не кине: чому варто звертатися по допомогу до лікарів?

Наркологічна клініка в СумахБагато наркоманів починають з того, що погоджуються прийняти наркотик «за компанію», або ж з цікавості. Майже сто відсотків вважають себе сильними і спроможними не підкоритися волі року та «не підсісти». Але медична статистика говорить про інше: навіть починаючи з легких, людина, що час від часу вживає наркотики, згодом переходить на щось більш вагоме – і вже не може зупинитись. Наркологічна клініка в такому випадку - єдиний вихід та можливість припинити руйнування свого життя.

Чому кинути наркотики важко?

Зазвичай до такого способу проведення часу звертаються ті, хто не бачить шляху до професійного чи особистого розвитку, люди у стані відчаю або ті, хто намагається втекти від самотності та непорозумінь. Ця категорія найбільш вразлива. І, відкривши для себе спосіб швидкого релаксу, вони не можуть самостійно відмовитись від нього.

Кинути наркотики важко з кількох причин:

  1. - Вони дарують відчуття безтурботності;
  2. - Допомагають відчути себе інакшим або відкрити нові можливості;
  3. - Змінюють фізичний і психічний стан, формуючи стійку залежність.

Тим, хто намагається кинути самостійно, через деякий час життя починає здаватися тьмяним, і вони знову повертаються до речовин, що здатні розфарбувати оточуючу буденність.

Як проходить лікування наркоманії?

Наркологічна клініка в Сумах працює відразу в кількох напрямках:

  1. - Допомогає позбутися фізичного потягу до наркотиків;
  2. - Дає змогу знайти своє призначення, мету в житті, відкрити нові боки тверезого життя;
  3. - Допомагає пацієнту розробити власну стратегію подолання залежності;
  4. - Сприяє повторній інтеграції в суспільство.

Для цього використовуються всі методи – від медикаментів до психотерапії та мистецтва. Важливу роль відіграють близькі залежної людини, які допомагають їй відчути себе потрібною та важливою.

«Рука допомоги» - шанс врятуватися від залежності

Наркологічна клініка (Суми) пропонує різноманітні передові методики позбавлення залежності. Хід лікування, його тривалість та інтенсивність визначає лікар. В нашому центрі працюють професійні медики, які знаються на питання реабілітації залежних, можуть надати медичну та психологічну допомогу.

Ми не обіцяємо, а гарантуємо повне позбавлення від залежності та готові підтримувати всіх своїх пацієнтів у важкі для них періоди, щоб не допустити зриву.