Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Наркологічна клініка «Рука допомоги» – почнемо нове життя спочатку!

Алкоголізм, ігрова залежність, наркоманія – захворювання, від яких страждають не тільки залежні люди, але також їх рідні та близькі. Долати проблему важко самотужки, найкращою допомогою буде підтримка рідних людей пацієнта.

Наркологічна клініка в Вінниці «Рука допомоги» проводить ефективне лікування пацієнтів з різними видами залежності. Реабілітація проходить в декілька етапів, кожен з яких суворо контролюється спеціалістами центру.

Які послуги надаються спеціалістами центру реабілітації «Рука допомоги»?

 1. - Лікування наркоманії.
 2. - Виведення із абстинентного стану.
 3. - Із запою.
 4. - Лікування хронічного алкоголізму.
 5. - Ігроманії.

Пацієнти проходять лікування в сучасних комфортних умовах, в групах по декілька чоловік. Групи формуються із новачків та людей, які пройшли певний лікувальний курс. Нові пацієнти можуть на власні очі побачити перспективи лікування та повернення до звичайного життя.

Наркологічна клініка «Рука допомоги» є провідним закладом з подолання алкоголізму, наркоманії та ігрової залежності в Україні.

З чого складається програма лікування від різних видів залежності:

 1. Наркологічна клініка Вінниця- Етап детоксикації. Усувається абстинентний синдром. З організму пацієнта виводяться токсини і шкідливі речовини. В цей період людина перебуває під суворим контролем спеціалістів центру.
 2. - Етап лікування в умовах стаціонару. Пацієнт отримує широкий спектр послуг, куди входить медикаментозна та психологічна допомога.
 3. - Стадія реабілітації. Без неї попереднє лікування втрачає сенс. Психологічна підтримка допомагає пацієнту скоріше призвичаїтися до життя без наркотичних речовин, алкоголю та азартних ігор. Головне після очищення організму сформулювати чітку психологічну позицію, що життя прекрасне без наркотиків.

Наркологічна клініка Вінниця «Рука допомоги» – це сучасні комфортні умови проживання, професійні спеціалісти – наркологи, психологи, реабілітологи, соціологи. Побут пацієнта організовується на надвисокому рівні. Перебування проходить під постійним контролем. Людина скоріше і впевненіше починає нове життя.

Чому варто звернутися в реабілітаційний центр «Рука допомоги»?

 1. - В більшості обласних центрах України розташовані мережеві центри наркологічної допомоги. Пацієнт може звернутися в найближчу до його місця проживання клініку.
 2. - Послуги лікування надаються уже понад пꞌятнадцять років.
 3. - В штаті працюють тільки професійні спеціалісти.
 4. - Постійно реабілітацію проходять близько трьохсот пацієнтів.
 5. - Застосовуються авторські методики лікування від різних видів залежності.
 6. - Ефективність процедур підтверджена у 100% випадків.
 7. - Для рідних та близьких людей залежного організовані безкоштовні інтернет-групи.

Ми допоможемо залежним почати нове життя, віднайти сенс у щоденних турботах, працевлаштуватися та назавжди забути про шкідливі звички.