Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Наркологічна клініка в Житомирі


Чергова спроба «зав'язати», черговий зрив, чергові істерики і відчай... Деякі люди, чиї близькі потрапили в міцні пута залежності, вважають, що це назавжди. Це помилкова думка — наркоманія лікується, і доволі успішно, якщо цього хоче сам пацієнт. Але щоб запустити цей механізм, необхідно, щоб наркозалежний визнав проблему і прийняв необхідність терапії. Тому робота з психологами, психіатрами і аддіктологами (спеціалістами з залежностей) не менш важливий етап лікування, ніж детоксикація організму. З пацієнтами нашого наркологічного центру в Житомирі працюють досвідчені спеціалісти, які довели свою кваліфікацію на практиці.

Як проходить лікування у реабілітаційному центрі «Рука допомоги»?


За весь час функціонування мережі через наші центри пройшли сотні пацієнтів. На багатьох з них ставили хрест навіть рідні. Тепер ці пацієнти — повноцінні члени суспільства, які працюють, створюють сім Ї, живуть повним життям. Шлях подолання вбивчої залежності був складним, але вони його пройшли.

Діяльність нашого центру руйнує найбільш поширені стереотипи про реабілітаційні клініки. Ми не застосовуємо негуманних методів, які так часто демонструються у кіно:

  1. - експериментальні препарати;
  2. - наручники і гамівні сорочки;
  3. - побої і моральне насилля.

Замість цього ми впроваджуємо прогресивні методики лікування наркоманії, які демонструють блискучі результати. Детоксикація організму проводиться під пильним наглядом нарколога, з застосуванням дозволених сертифікованих препаратів. Також ми забезпечуємо комфортні умови проживання, максимально приближені до домашніх. Жодних ланцюгів, гумових палиць, електрошоку — ми практикуємо виключно людяний підхід до лікування.

Особливості реабілітації наркозалежних у клініці «Рука допомоги»

Багатоступенева програма, яку ми застосовуємо в клініках нашої мережі і в житомирському філіалі зокрема — результат багаторічних практик провідних вітчизняних наркологів. Вона включає кілька етапів, починаючи з первинної психологічної корекції до соціальної адаптації. Наші психологи працюють не тільки з пацієнтом, але й з найближчим колом його оточення.
Знайти нас неважко. Адреса, за якою знаходиться наша наркологічна клініка: Житомир, вул Грушевського, 15а. Ми рятуємо всіх, незалежно від віку, соціального статусу і релігійних вподобань.