Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Накологічна клініка - "Рука допомоги"

Як професійні спеціалісти лікують залежних у клініці «Рука допомоги»?

Накологічна клініка – «Рука допомоги» здійснює лікування своїх пацієнтів в умовах стаціонару. Цей процес займає від кількох місяців до року. Протягом рука допомогицього часу пацієнти перебувають у комфортних з побутової і психологічної точки зору умовах, спрямованих на максимально повноцінну реабілітацію. Саме тому більшість реабілітантів позбавляються від своєї залежності і можуть незабаром почати жити, як нормальні люди.

Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі здійснюється як на добровільній, так і на примусовій основі, тому звернутися до наркологів і психологів можуть не тільки наркозалежні, але і їх близькі, які хочуть врятувати своїх дітей або членів сім'ї від жахливої залежності. Наркологічна клініка в Києві проводить реабілітацію у декілька етапів.

1. Пацієнта виводять зі стану абстинентного синдрому, а його організм повністю очищають від присутності наркотичних препаратів.

2. Наркозалежний пацієнт вже не відчуває фізичної залежності та проходить групову, індивідуальну терапію - з ним працюють кращі психологи центру, які знаходять причину проблеми, а потім працюють над її викоріненням і підвищенням самооцінки наркозалежного.

3. Адаптація - людина, яка вже не відчуває ні фізичної, ні явної психологічної залежності, поступово адаптується до життя в соціумі - бере участь в житті центру і в заходах, організованих за його межами, проходить трудотерапию, раз на місяць спілкується з батьками та близькими. Звичайно, з ним продовжують працювати психологи, відзначаючи найменші позитивні і негативні зрушення.

4. Після реабілітації колишній підопічний проходить терапію на зборах товариства Анонімних Наркоманів, які організовуються волонтерами центру. Це допомагає наркозалежним людям утриматися від прийому наркотиків і навіть в критичних ситуаціях не повернутися до колишнього життя.

Чому слід звертатися у дану наркологічну клініку та її основні переваги

Наркологічна клініка бере на роботу лише чудових наркологів та психологів, яка не один рік вивчає проблему наркозалежності. Ці фахівці розуміють, наскільки складним є процес, який проходить кожен пацієнт, тому намагаються максимально полегшити це завдання.

Але при цьому, медикаменти використовуються тільки на першому етапі лікування - під час зняття абстинентного синдрому. Далі все побудовано виключно на психотерапії. Поступово, наркозалежні, які перебувають в центрі, починають довіряти своєму лікареві, і тоді процес лікування йде швидше. Тож наркологічна клініка Київ – це дійсно гарна можлівість повернення до сім’ї у найкоротші терміни.