Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Наркологічний центр "Рука Допомоги" в Чернігові

Позбутися від наркотиків в клініці «Рука Допомоги»

Наш наркологічний центр в Чернігові, що пропонує молодим людям переглянути свої життєві цінності і моральні принципи, знаходиться в авангарді боротьби з наркоманією. Ми пропонуємо 100% переформатування особистісних установок з повною відмовою від вживання препаратів, що містять наркотичні компоненти. 

Після проходження у нас реабілітаційного курсу ви забудете про наркотики назавжди, зосередившись на отриманні задоволення від справжніх радостей життя:

  • Цікавою роботи
  • Вірною дружби і міцної сім'ї
  • Гармонічних сексуальних відносин
  • Соціально активної життєвої позиції

Методика лікування від пристрасті до наркотиків, яку пропонує наш наркологічний центр, полягає в застосуванні високоефективної психотерапії. Після її проходження у вас відкриються очі на нові життєві стандарти, де не буде місце тваринного стану і постійній залежності від дози. Поетапно в комфортних умовах центру серед однодумців і кваліфікованого персоналу наркоман почне перероджуватися в гідного і незалежного від наркотичного дурману члена суспільства.

Сайт центру «Рука допомоги», як компас, допоможе вибрати правильний напрямок

Через сайт за секунди можна з'ясувати всю необхідну для себе інформацію: 

  • Адреса клініки в Чернігові
  • Вартість і час реабілітації
  • Умови вступу в центр для пацієнтів

Для будь-яких уточнень працює безкоштовна консультаційна лінія. Тільки за останній рік по всій Україні в нашому центрі вилікувалися сотні людей. Наркологічний центр Чернігів, місто в якому ми знаходимося, вчить своїх пацієнтів по-іншому дивитися на життя. Після проходження реабілітаційної програми вони перестали доставляти біль і розчарування своїм коханим і близьким людям.
Ефективність терапевтичного впливу на початковому етапі майже завжди залежить від пацієнта. Важливо його бажання перемогти в собі це соціальне зло. Приступати до лікування слід на самих ранніх стадіях появи симптомів прихильності. Тоді терапія буде більш швидкоплинною і ефективною. У подібних питаннях бажання пустити проблему на самоплив може привести до повної втрати здоров'я, непоправних порушень в психіці, сімейних трагедій, і повної деградації особистості.
Наркоманія це біда для всієї родини наркозалежної людини. Коли стають безсилими заборони і вмовляння з боку близьких людей, а власної волі не вистачає сили і впевненості, телефонуйте і приходьте до нас.