Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Лікування наркоманії в Чернівцях

Наркологічний центр в Чернівцях — пропонує лікування однієї із найнебезпечніших хвороб сучасності. Якою є наркоманія. Для лікування у клініці використовують як найсучасніші засоби подолання наркоманії, так і класичні засоби допомоги. Окрім того клініка використовує власний унікальний підхід до пацієнтів, що дозволяє суттєво підвищити шанси хворого на цілковите видужання та повернення до щасливого життя.

Що є наркоманія

Наркозалежна людина відчуває постійний непереборний потяг до вживання наркотичних речовин. Наркозалежна людина більше не спроможна відчувати щастя без використання стимуляторів. Усі її думки спрямовані на пошук та вживання наркотиків. Дуже швидко наркозалежний втрачає відчуття реальності та соціальні звʼязки. Сімʼя, робота, друзі — все втрачає значення.

Окрім того у наркозалежного розвиваються тяжки патології внутрішніх органів. Що може призвести до ранньої смерті наркозалежного.
Не варто вважати, що наркозалежна людина спроможна самостійно кинути вживання наркотиків. Або його хвороба не буде розвиватися. Помірних наркоманів не існує. Ще більшою помилкою є впевненість, що наркозалежний спроможний самостійно повернутися до нормального життя.

Наркозалежній людині необхідна допомога фахівців та лікування в стаціонарі. Наркологічний центр забезпечить хворому необхідне медикаментозне лікування, детоксикацію організму та соціальну адаптацію.

Як проходить лікування

При зверненні до наркологічного центру, хворий проходить повне обстеження на супутні патології. Обстеження допоможе підібрати для хворого найліпший засіб лікування.

Після обстеження проводиться детоксикація та медикаментозне лікування. Після подолання фізіологічної залежності, з наркозалежним працюють психологи, які допоможуть людині з соціальною адаптацією.

Звернення в наркологічний центр Чернівці є необхідним якщо:

  • ви чи ваші близькі стали жертвою згубної звички;
  • вам необхідна анонімність;
  • необхідна соціальна адаптація хворого;
  • ви заінтересовані у якісному лікуванні;
  • вам необхідний довготривалий результат.

Варто памʼятати, що чим швидше починається лікування від наркотичної залежності, тим легше воно проходить. Не завжди наркозалежний розуміє що йому потрібна допомога, в такому разі діяти повинні близькі люди. І діяти як найшвидше.