Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Не залишайте своїх близьких людей наодинці з наркозалежністю

Наркозалежність – страшна хвороба

Проблема наркозалежності у всьому світі стала одною з самих гострих. І наша країна теж потерпає від цього страшного недугу. По всій території України працює наш наркологічний центр «Рука допомоги», в який звертається чимало людей, які хочуть врятувати своїх близьких та рідню. Ми надаємо кваліфіковану допомогу, не просто виводячи людину з хворобливого стану, а проводячи комплекс заходів, які дозволять пацієнту повернутися до нормально життя.

Наші реабілітаційні центри працюють по принципу професіональної та уважної роботи з пацієнтами. Для цього ми дуже ретельно підбираємо персонал та обираємо шляхи для лікування різних залежностей. Серед них сама небезпечна – це наркозалежність. Важливим моментом в нашій праці є повернення людини в сім’ю, що повинно довести пацієнту його потрібність та любов до нього членів родини.

Також ми хочемо, щоб наші пацієнти могли повернутися до повноцінного життя. А це неможливо без виходу людини на роботу. Адже праця відволікає від поганих думок та дій. Ви можете звертатися в наші відділення по всій країні. Серед них є наркологічний центр в Кіровограді, в якому ми рятуємо здоров’я всім тим, хто звертається до нас. Також часто звертаються небайдужі рідні люди, чиї родичі попали в пастку залежності.

Принципи роботи нашого центру

У нас великий досвід роботи на теренах України, ми вже 15 років допомагаємо людям ставати на правильний шлях. Наші працівники досвідчені та професіональні спеціалісти, вони люблять свою справу та бажають допомогти своїм пацієнтам найкращим чином. Наше лікування проводиться в умовах абсолютної анонімності, адже наш центр поважає права хворих та не хоче ніякими своїми діями зашкодити їм.

Ми гарантуємо якісне лікування та реабілітацію, які дадуть можливість людині повернутися до життя без залежностей. При цьому позитивний ефект буде закріплений так, що пацієнту не буде повернення до наркотиків, йому стане цікавим здорове та нормальне життя. Таке серйозне відношення до своїх обов’язків веде до того, що наркологічний центр Кіровоград та його мешканців рятує від наркозалежності на найвищому рівні.

Не зволікайте зі зверненням до нас, адже найкращого результату буде досягнуто, якщо звернутися по допомогу вчасно. Наш колектив працює відповідально та кваліфіковано, тільки професіональний та добросовісний підхід до справи приймається нами за принцип роботи з пацієнтами.