Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Наркологічний центр в Полтаві

Люди експериментують з наркотиками з різних причин. Більшість пробують їх, щоб добре провести час. В іншому випадку, тому що це роблять друзі. Дехто хоче поліпшити спортивні результати або полегшити проблему, таку як стрес, занепокоєння або депресія. Використання не призводить автоматичним чином до зловживання, і немає конкретного моменту, за яким вживання наркотиків переходить від випадкового до проблематичного.

Наркоманія менше всього стосується кількості або частоти споживаної речовини. Важливими є причини, через які люди звертаються до наркотиків в першу чергу, а також наслідки їх зловживання. Якщо прийом наркотичних речовин викликає негаразди у вашому житті, то у вас напевно є проблеми з наркоманією і потрібно негайно звернутися в наркологічний центр.

Чому деякі наркомани стають залежними, а інші ні?

Як і в багатьох інших станах і захворюваннях, вразливість до наркотиків залежить від людини. Ваші гени, психічне здоров'я, сім'я і соціальне оточення грають важливу роль. Фактори ризику, що підвищують вразливість:

  1. -Сімейна історія наркозалежності
  2. -Зловживання, занедбаність або інші травматичні переживання
  3. -Психічні розлади, такі як депресія і тривога
  4. -Раннє вживання наркотиків
  5. -Спосіб введення — куріння або ін'єкція лікарського засобу можуть збільшити його адиктивний потенціал

Якщо ви виявили наркозалежність у когось із знайомих або друзів, негайно зверніться за допомогою в наркологічний центр в Полтаві.

Наркоманія та її вплив на розумову діяльність

Наркотична залежність — це складний розлад, що характеризується компульсивним вживанням наркотиків. Хоча кожен препарат викликає різні фізичні ефекти, всі речовини мають одну спільну рису: повторне вживання може змінити спосіб функціонування мозку.

  1. -Прийом рекреаційних наркотиків підвищує рівень дофаміну в мозку, що викликає задоволення. Мозок пам'ятає ці відчуття і хоче, щоб вони повторювалися.
  2. -Коли ви стаєте залежним, речовина набуває такого ж значення, як і інші форми виживання, такі як їжа і напої.
  3. -Зміни в мозку заважають здатності чітко мислити, проявляти здоровий глузд, контролювати свою поведінку і відчувати себе нормально без наркотиків.
  4. -Незалежно від того, які наркотики приймаються, некероване прагнення до використання стає більш важливим, ніж все інше, включаючи сім'ю, друзів, кар'єру і навіть власне здоров'я і щастя.
  5. -Потреба у використанні настільки сильна, що розум знаходить багато способів заперечувати або раціоналізувати залежність. Ви можете радикально недооцінювати кількість прийнятих вами ліків, їх вплив на ваше життя і рівень контролю над вживанням наркотиків.

За допомогою в лікуванні і додатковою інформацією звертайтеся в наркологічний центр у місті Полтава. Не гайте часу, тому що важлива кожна хвилина.