Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Внутрішній потенціал хворого — основа лікування наркозалежності

Внутрішній потенціал хворого — основа лікування наркозалежності

Наркоманія, алкоголізм та інші види залежності — це зламане життя, горе в родині, втрата матеріальних і духовних цінностей. Хвороби заволодівають свідомістю й тілом непомітно, але дуже швидко і безповоротно. Діють руйнівно в усіх напрямках життєдіяльності. Призводять до фізичного знищення організму і повної деградації особистості. Самостійно врятуватись від залежностей майже неможливо. Саме тому по всій Україні створено спеціальні заклади під назвою «Рука допомоги» для лікування хворих з такими проблемами.

Наркологічній центр в Сумах започатковано людиною, яка на собі відчула згубний вплив шкідливих звичок. Цей факт має визначальну роль у побудові діяльності закладу. Вся робота тут спрямована на максимальну підтримку пацієнтів і сприяння усвідомленню ними самими існуючих проблем. Спеціалісти різних галузей переконані, що пробудивши внутрішній потенціал хворого можна отримати повне одужання.

Особливості діяльності «Руки допомоги»

Наркологічній центр (Суми) — це оптимальне поєднання комфортабельних умов проживання, злагодженої співпраці спеціалістів та використовуваних методик лікування. У закладі створено атмосферу спокою, захищеності та довіри, яких так не вистачало пацієнтам у звичайному житті. Щоб домогтися результату, робота з хворими будується в декілька етапів:

-Детоксикація організму (медикаментозне очищення фізичного тіла від шкідливих хімічних речовин).
   -Заходи, спрямовані на усвідомлення пацієнтом його проблем та пробудження бажання їх позбутися.
   -Реабілітація особистості (відновлення нормального світосприйняття, вироблення ціннісного ставлення до самого себе).
   -Ресоціалізація (засвоєння позитивних форм поведінки і спілкування, планування свого життя, повна адаптація у суспільстві).

Паралельно з лікуванням хворого ведеться робота із психологічного оздоровлення його найближчого оточення. З наркологічного центру пацієнт повинен потрапити в оновлене середовище. Тоді він швидше увійде в нормальну колію, а єфект від лікування надійніше закріпиться.

Щоб отримати професійну допомогу в лікуванні будь-якого типу залежності, достатньо скористатися номером телефону на сайті закладу. Навіть при перших симптомах захворювання варто проконсультуватись із спеціалістом. Тоді вдасться уникнути багатьох проблем і відкритися всім радощам життя.