Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Наркологічний центр в Запоріжжі

Між регулярним вживанням наркотиків і наркоманією існує тонка грань. Далеко не всі залежні можуть розпізнати, коли вони перетнули її. Хоча частота або кількість споживаних речовин не обов'язково являють собою зловживання наркотиками або наркоманію, вони часто можуть бути індикаторами проблем, пов'язаних з ними.

Як починається наркотична залежність

Наркоманія іноді виступає в якості способу соціального підключення. Як правило, люди вперше пробують наркотики в комунікативних ситуаціях з друзями і знайомими. Сильне бажання вписатися в групу може змусити людину відчувати, що спробувати разом з її членами наркотики — єдиний варіант.

Доброю новиною є те, що при правильному лікуванні і підтримці ви можете протидіяти руйнівним наслідкам залежності і відновити контроль над своїм життям. Перша перешкода полягає у визнанні того, що у вас є проблема. Не бійтеся звернутися за допомогою в наркологічний центр. Слухайте своїх близьких, які краще бачать, як вживання наркотиків негативно впливає на ваше життя.

П'ять міфів про зловживання наркотиками

Міф 1: Подолання залежності — це просто питання сили волі. Ви можете припинити вживати наркотики, якщо ви дійсно цього хочете.

Факт: Тривала дія наркотиків змінює мозок таким чином, що призводить до сильної тяги і примусу до використання. Ці зміни в мозку надзвичайно ускладнюють контроль за силою волі.

Міф 2: Наркоманія — це хвороба і тут нічого не поробиш.

Факт: Більшість експертів згідні з тим, що залежність — це захворювання, яке вражає мозок, але це не означає, що будь-яка людина є безпорадною жертвою.

Міф 3: Наркомани повинні опуститися на дно, щоб потім їм стало краще.

Факт: Відновлення може початися в будь-який момент процесу наркозалежності, і чим раніше, тим краще. Не зволікайте з втручанням, доки наркоман не втратить все. Зверніться в наркологічний центр в Запоріжжі, де вам допоможуть та підтримають в важкий для всіх час.

Міф 4: Ви не можете примусити когось до лікування; Наркомани повинні мати потребу в допомозі.

Факт: Успішне лікування не обов'язково має бути добровільним. Люди, яких примушує до лікування власна сім'я, роботодавець або правова система, також можуть отримати вигоду. Оскільки вони тверезіють, їх мислення прояснюється, багато колишніх резистентних наркоманів вирішують, що хочуть змінитися.

Міф 5: Лікування не спрацювало, тому немає сенсу намагатися знову.

Факт: Рецидив — це сигнал до повернення на траєкторію, або до лікування, або до коригування підходу до лікування. В будь-якому разі, по-справжньому допомогти вам зможе наркологічний центр в місті Запоріжжя.