Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Ефективне і доступне лікування наркозалежності у Житомирі

«Наркоманія не лікується!» — категорично заявляють деякі люди. Як правило, так вважають саме ті, хто взагалі не стикався з проблемою наркотиків, ні близько, ні поверхово. Простіше за все відмахнутися від тих, хто заплутався у тенетах смертельної залежності, думати, що ці люди приречені. Ми йдемо іншим шляхом. Житомирський філіал мережі наркологічних центрів «Рука домомоги» створено, щоб рятувати життя і долі. Щорічно ми допомагаємо сотням наркозалежних позбавитися руйнівної звички і повернутися у лоно соціуму.

Комплексний підхід

Наша мережа функціонує більш ніж 15 років. За цей час ми виробили і перевірили на практиці комплексний підхід до лікування наркоманіі, з залученням фахівців різного профілю. Наркологічний центр в Житомирі долучає до роботи з наркозалежними провідних спеціалістів регіону:

 -наркологів;
     -психологів;
     -психотерапевтів;
     -соціальних працівників.

Усі фахівці нашого центру працюють на результат. Кожен пацієнт, який вилікувався — наша маленька перемога, і щорічно їх стає все більше. Ми застосовуємо і комбінуємо різні види терапії:

 -роджерівська;
    -сімейна;
    -гештальт-терапія;
    -авторські методики.

Ми проти будь-якого насилля над особистістю — як фізичного, так і психологічного. Перший крок до зміни світогляду і позбавлення від залежності, який проходить кожен пацієнт нашого наркологічного центру — усвідомлення проблеми. На цьому етапі з наркозалежними працюють кваліфіковані психологи і аддиктологи (спеціалісти з залежностей). Усвідомлення проблеми і прийняття необхідності лікування — складає більше половини успіху терапіі.

Чому нам довіряють?

Не менш важливий етап на шляху до остаточного подолання проблеми — ресоціалізація. Ми приділяємо йому максимум уваги, щоб пацієнта не вабило повернутися до смертельної звички. Найбільш ефективний спосіб соціалізувати колишнього наркомана — трудова діяльність в «здоровому» колективі. Тому один з обов'язкових етапів нашої програми реабілітаціі — сприяння у працевлаштуванні.

Ми дуже цінуємо вашу довіру, тому гарантуємо повну анонімність лікування, незалежно від обставин. Приватна інформація не виходить за межі центру.

Рука домопоги простягнута для кожного, хто цього потребує. Запишіть адресу, за якою знаходиться наш наркологічний центр: Житомир, вул Лесі Українки, 40/4.