Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі в Житомирі

Важливість проведення реабілітації залежних пацієнтів

Потреба в кваліфікованому лікуванні залежних пацієнтів є не єдиною проблемою нашого суспільства. Кращі спеціалісти світової медицини давно довели, що реабілітація наркозалежних – не менш важливий етап лікування, ніж детоксикація. Адже людина повинна повернутися в нормальне життя здоровою не тільки фізично, але й морально та духовно. Цього можливо досягнути, якщо проводити комплексні заходи, які повинні проводитись професійно та з доброзичливістю до пацієнта.

Наш колектив працює з хворими людьми, які потребують якісної допомоги, підтримки та реабілітації. Досвід та професіоналізм, доброзичливе ставлення та небайдужість завжди приведуть до мети. Саме тому ми успішно рятуємо пацієнтів на протязі 15 років, досягаючи позитивних результатів. Ми вважаємо, що реабілітаційний центр повинен виконувати свій обов’язок на всю можливу потужність.

Також, крім якості лікування та реабілітації, важливим показником є кількість врятованих та реабілітованих пацієнтів. Саме тому наші філії працюють по всій країні, адже ми хочемо бути ближче до людей. Залежність не обирає вік людини, або місце її життя, але допомагати треба всім тим, хто цього потребує.

Реабілітація залежних – метод повернення людини до нормального життя

У «Руці допомоги» працюють лише віддані своїй справі спеціалісти, які знають методи допомоги хворим людям. Вони довго та успішно втілюють у життя свій досвід та знання. Саме такі кваліфіковані працівники задіяні обслуговувати реабілітаційний центр в Житомирі та інші наші відділення по всій Україні. Щоб закріпити зцілення та запобігти поверненню до вбивчої звички, пацієнт повинен змінити свою свідомість.

Для цього ми проводимо комплекс заходів, які направлені на те, щоб людина повернулась до родини, почала працювати та забула про залежність. Адже життя може бути яскравим, якщо воно здорове та цікаве. Корисний та здоровий член суспільства має відмінні від хворої людини бажання. Для того, щоб пацієнт повернувся у суспільство, він повинен змінити свої уявлення про світ та мету життя.

Ми завжди готові допомогти у цій потрібній людям та країні справі, яка запобігає багатьом бідам та проблемам, тісно пов’язаним з наркозалежністю. Саме тому наш реабілітаційний центр Житомир та інші міста України цінують за допомогу в кваліфікованому лікуванні та реабілітації залежних пацієн