Рука допомоги

наркологічний центр

050 211 90 20

+38 068 778 40 04

Звоните Круглосуточно

Реабілітація наркозалежних: сьогодні і назавжди!

Реабілітація наркозалежних: сьогодні і назавжди!

Перше питання будь-якої людини, яка потрапляє до нас: у чому саме буде полягати лікування? Які заходи вживає реабілітаційний центр для наркоманів, щоб допомогти залежним? У чому взагалі полягає реабілітація та лікування пацієнтів з подібними проблемами?

Реабілітаційний центр: чого очікувати?

Основний акцент робиться на зміну свідомості залежного. Хвора людина має одні бажання та цілі, а здоровий член суспільства – зовсім інші. Для того, щоб результат не заставив себе довго чекати, пацієнт направляється до переобладнаного котеджу з комфортабельними умовами для проживання, здоровим та збалансованим харчуванням, прекрасними природніми пейзажами навкруги. Разом з ним – його «товариші по біді», які також обрали реабілітаційний центр та прагнуть позбутися шкідливої звички. Терапевтичні групи об’єднуються з однією метою: якомога краще допомогти одне одному подолати залежність, у постійному спілкуванні та взаємодії розкриваючи свій характер, навчаючись повноцінному життю та позбуваючись негативних звиклих шаблонів мислення (необхідності вживання наркотиків для розслаблення, уникання проблем реального життя). Звичайно, цей процес контролюється кваліфікованими психологами, тренерами та консультантами.

Реабілітація наркозалежних: етапи

Починається все з 14-денного карантину. Під час нього пацієнт знайомиться з програмою лікарських дій, а також отримує можливість адаптуватися у терапевтичній групі своїх майбутніх «колег» по лікуванню. Під час карантину особа має прийняти самостійне рішення про бажання вирішити свої проблеми.

Стаціонарне лікування, яке продовжується від 3 до 6 місяців, – наступний етап. Пацієнт отримує медичну та психологічну допомогу для отримання свободи від стереотипу попереднього способу свого існування. Реабілітація наркозалежних формує позитивне мислення здорової людини, особа переосмислює пріоритети свого життя, ставить цілі, які прагне досягнути. Також неодмінним є розуміння відповідальності за свої вчинки, адже наркотики позбавляють відчуття реальності, дійсності, і багатьом може здаватися, що вони до сих пір перебувають у вигаданому ними світі. Допомагає центр і розкрити власний потенціал та чітко зрозуміти, чим саме прагне людина займатися решту відведеного для земного буття часу – здорового, повноцінного, соціально орієнтованого життя!